След всяка голяма буря слънцето сякаш изгрява още по-силно…А точно тогава се случва нещо магично — появява се дъгата. ![]()
Нашите малки „Пчелички“ ни напомниха колко цветен може да бъде светът, когато е погледнат през детските очи. С много смях, музика, танци и вълнение те ни поведоха в своята пъстра история „Как един ден белият свят бил оцветен“.
Червено, синьо, жълто, зелено…Всеки цвят оживя чрез детските усмивки, смелостта да бъдат на сцена и радостта да творят заедно. А магията беше толкова силна, че цветовете дори „объркаха“ езика си и продължиха приказката на английски — уверено, артистично и с истински блясък в очите.
И както става в най-красивите приказки — накрая белият свят вече не беше бял. Той засия в цветовете на детските мечти, въображение и приятелство.
За своята смелост, старание и сценично вълшебство всяко дете получи специален сертификат — малък символ на голямото израстване, което се случва всеки ден, понякога тихо, а понякога… под светлините на сцената. ![]()
Благодарим на нашите „Пчелички“, че ни напомнят колко красиво е детството.И благодарим, че заедно продължаваме да рисуваме този свят по-цветен, по-топъл и по-добър. ![]()
Споделяме мигове от нашата цветна магия.